RCSA

Regionalne centrum szkoleń  akademia

  • 17 853 20 52
  • szkolenia@rcsa.pl
  • Facebook

Aktualności

Informacje tematyczne

Różnorodność oraz nawał zmian w przepisach prawa wymagały naszej szybkiej oraz sprawnej reakcji aby sprostać Państwa oczekiwaniom odnośnie oferty szkoleniowej. Stale poszerzamy nasz zakres tematyczny oraz bazę odbiorców. Stawiamy na dobór doświadczonych, często rekomendowanych trenerów o najwyższych kwalifikacjach, tak aby jakość świadczonych przez nas usług była w pełni satysfakcjonująca.

Szanowni Państwo

Z dumą pragniemy Państwu przedstawić naszą nową odsłonę strony internetowej. Mamy nadzieję, że odświeżona szata graficzna pozwoli spełni  Państwa oczekiwania w zakresie jakości oraz przejrzystości przekazywanych przez nas Informacji. Zapraszamy również do zapoznania się z nowymi zakładkami na naszej stronie.

                Rok 2019 był dla nas sporym wyzwaniem.  Różnorodność oraz nawał zmian w przepisach prawa wymagały naszej szybkiej oraz sprawnej reakcji aby sprostać Państwa oczekiwaniom odnośnie oferty szkoleniowej. Stale poszerzamy nasz zakres tematyczny oraz bazę odbiorców. Stawiamy na dobór doświadczonych, często rekomendowanych trenerów o najwyższych kwalifikacjach, tak aby jakość świadczonych przez nas usług była w pełni satysfakcjonująca. W kwestii logistyki, stawiamy na sprawdzone rozwiązania: sale szkoleniowe, catering itd….

                W nadchodzącym roku czekają nas kolejne, może jeszcze większe wyzwania związane z dopasowaniem naszej oferty szkoleniowej do Państwa oczekiwań.  Przed nami rok wielu zmian….Od stycznia wchodzą nowe zasady ewidencji oraz składania deklaracji podatku VAT – kolejna zmiana w tym podatku przewidziana jest od 1 kwietnia 2020. W kwestiach podatkowych na pewno ważne zmiany zaszły jeszcze Podatku dochodowym od osób fizycznych – rozliczanie za 2019 rok – takie szkolenie będziemy organizować tradycyjnie w styczniu 2020 roku. Zmiany szykują się we prawie pracy, w zasiłkach oraz w składkach z ubezpieczenia społecznego – takie szkolenia z pewnością zainteresują pracowników Kadr. Dla pracowników działu finansowo- księgowego z pewnością będą interesujące Pracownicze Plany Kapitałowe, których 2 terminy wejścia w życie dla poszczególnych grup przewidziane są w 2020 roku oraz Nowe zasady sprawozdawczości budżetowej oraz finansowej.

                Czekamy w przyszłym roku na całkiem nowe prawo budowlane, nowe zasady publicznego transportu zbiorowego, zmiany w KPA, nowe  przepisy z zakresu Pomocy Społecznej, zmiany w Ochronie Danych Osobowych…

Cały przyszły rok to przede wszystkim wdrażanie nowego prawa zamówień publicznych (elektronizacja), które już od 1 stycznia 2021 roku będzie obowiązywało jednostki sektora publicznego….

Wszystkie te tematy będą realizowane przez naszą Firmę z uwzględnieniem kalendarza wprowadzanych zmian oraz z dostępem do najnowszych przepisów prawa.  Będziemy również na bieżąco reagować  na zmieniające się przepisy prawa i organizować szkolenia wtedy, kiedy będą one najbardziej potrzebne naszym klientom. Zachęcamy również do zgłaszania swoich problemów i propozycji tematycznych szkoleń, w których chcieliby  Państwo uczestniczyć. Prosimy o śledzenie naszej nowej strony internetowej i zapraszamy do kontaktu.

                                                                                                                             Z poważaniem

                                                                                                                              Zespół szkoleniowy

RCSA Sp. z o. o.

Dlaczego my?

Wybierz informacje i wiedzę
Różnorodność oraz nawał zmian w przepisach prawa wymagały naszej szybkiej oraz sprawnej reakcji aby sprostać Państwa oczekiwaniom odnośnie oferty szkoleniowej.
Nasze szkolenia mają wymiar przede wszystkim praktyczny, a więc taki, który będzie odnosił się do wykonywanych przez pracowników zadań.

Aktualności

Informacje tematyczne

Rok 2019 był dla nas sporym wyzwaniem.

Różnorodność oraz nawał zmian w przepisach prawa wymagały naszej szybkiej oraz sprawnej reakcji aby sprostać Państwa oczekiwaniom odnośnie oferty szkoleniowej. Stale poszerzamy nasz zakres tematyczny oraz bazę odbiorców…

Plany szkoleniowe na rok 2020

Przed nami rok wielu zmian….Od stycznia wchodzą nowe zasady ewidencji – kolejna zmiana w tym podatku przewidziana jest od 1 kwietnia 2020. W kwestiach podatkowych na pewno ważne zmiany zaszły jeszcze podatku dochodowym od osób fizycznych

Obecnie realizujemy szkolenia finansowane z Krajowego Funduszu Szkoleń (KFS).

O środki z KFS może wystąpić każdy pracodawca w rozumieniu przepisów ustawy o promocji zatrudnienia, czyli podmiot zatrudniający pracowników na podstawie umowy o pracę.

Kontakt

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Telphone

17 853 20 52

Address

Al. J. Piłsudskiego 31 35-074 Rzeszów podkarpackie

Kontakt

Al. J. Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów
podkarpackie

17 853 20 52

NIP:5170332471

szkolenia@rcsa.pl