RCSA

Regionalne centrum szkoleń  akademia

Misją Regionalnego Centrum Szkoleń Akademia jest dostarczenie nowoczcesnych oraz dopasowanych usług szkoleniowo – doradczych.

Jesteśmy w pełni oddanym zespołem fachowców dla których organizacja szkoleń to nie tylko praca lecz również pasja. Dzięki temu pomagamy organizacjom wzmacniać efektywnośc i budować przewagę nad konkurencją. Chcemy współtworzyć sukcesy naszych klientów, zdobywać ich zaufanie i budować długoterminowe relacje. Oferujemy szkolenia otwarte, jak również indywidualne programy doradcze i szkoleniowe na zamówienie. Jako wiodący ośrodek szkoleniowy na Podkarpaciu naturalną koleją rzeczy była ekspansja terytorialna jak również tematyczna. Od kwietnia 2014 roku działamy również na Śląsku jak również poszerzyliśmy naszą ofertę o specjalistyczne kursy językowe oraz szkolenia dla korporacji prawniczych.

Dlaczego my?

Wybierz informacje i wiedzę
Jeśli zdecydujecie się Państwo na współpracę z nami i wspólnie będziemy realizować szkolenia (ze środków, które pozyskamy) bezpłatnie napiszemy wniosek, przygotujemy komplet wymaganych dokumentów i będziemy wspierać projekt na każdym jego etapie.
Staramy się w pierwszej kolejności reagować na zmieniające się przepisy prawa, których wyjaśnienie oraz interpretacja ma zwykle kluczowe znaczenie dla stosowania prawa przez jednostki administracyjne.

Regionalne Centrum Szkoleń Akademia

Kontakt

Al. J. Piłsudskiego 31
35-074 Rzeszów
podkarpackie

17 853 20 52

NIP:5170332471

szkolenia@rcsa.pl